Skip to main content

O NÁS

Kvalita je nejlepší recept
MILUJEME TO, CO DĚLÁME
Chtěli byste tvořit umění které je tak dokonalé a chutné na pohled, že je škoda ho sníst? S námi to dokážete! Už několik let vytváříme unikátní 3D formy MoleekS s originálním designem a kvalitním zpracováním, pomocí kterých bude vzhled dortů nezapomenutelný a jejich výroba velmi jednoduchá.

Naše formy jsou velice flexibilní. Jsou vytvořeny z vysoce kvalitního materiálu – potravinářského silikonu, který je hypoalergenní a odolný vůči mastnotĕ.

Dávají vám možnost pracovat s více než 12-ti různými materiály, společně s originálním designem tvoří unikátní a velice žádaný produkt. Naši jedinečné 3D formy se staly populárními všude ve světě. Jejích jedinečnost není jen slovo, každá z naších forem je navržená mnou osobně, inspirovaná přírodou, vlastními pocity, zážitky, a ne v poslední řadě i přáním naších zákazníků. Jsou vyráběné ručně a pečlivě kontrolované s myšlenkou a představou, co vznikne z každé z nich pod vašima rukama. 

Formy můžete používat ná ganache, protahovácí hmotu, čokoládu, isomalt a spousty dalších materiálů. Formy jsou odolné teplotám -50°C až 230°C.

Nejlepší kvalita &
originalita

Máte ještě pochybnosti? Dejte na recenze od našich zákazníků, kterých si velice ceníme. Díky těmto ohlasům se nepřestáváme zdokonalovat, je to náš hnací motor, jež nás motivuje a jsme vděční za tak úžasné klienty i jejich nádherné práce, protože formy od Moleeks nepoužívají jen hvězdy cukrářského průmyslu, ale i obyčejné lidí. Zde najdete všechny možné kolekce, které jsme vydali.
Authentic Tradition

PŘIHLAŠTE SE A SLEDUJTE NOVINKY A SLEVY