Loading...

Nyní Vám představujeme nově vedené online kurzy od světoznámých lektorů s kterými dlouhodobě spolupracujeme a díky nimž se naši studenti neustálé zdokonalují a předvádí neuvěřitelně krásné práce.
Pomocí těchto kurzů dokážete vytvořit neskutečně krásné dorty jež okouzlí oči i chuťové buňky. Kurz Vám bude dostupný neustále, kdykoliv si video můžete pozastavit a projít si jednotlivé kroky ještě jednou. Věříme že si kurzy zamilujete a těšíme se na Vaši tvorbu.

Chtěli byste tvořit umění které je tak dokonalé a chutné na pohled, že je škoda ho sníst? S námi to dokážete!
Představujeme Vám naši cukrářskou společnost, jež je založena na tradici, kvalitě a spokojenosti našich zákazníků. Už několik let provozujeme kurzy výroby unikátních dortů od špičkových lektorů a zároveň vedeme prodej 3D Forem MoleekS s originálním designem, kvalitním zpracováním a flexibilitou. Pomocí kterých bude vzhled dortů nezapomenutelný a jejich zpracování velmi jednoduché.

Naše formy jsou velice flexibilní. Byly vytvořeny z vysoce kvalitního materiálu - potravinářského silikonu. Jejich schopnost pracovat s více než 12-ti různými materiály, společně s originálním designem tvoří unikátní a velice žádaný produkt.

Play
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Akademie

Vytvořili jsme pro Vás školu, abychom s Vámi sdíleli profesionální dovednosti a mistrovská tajemství.
Kurzy jsou určeny jak pro začátečníky tak pro profesionály!
Naučíte se, jak dělat úžasnou práci, a ohromit své blízké, zákazníky a hosty svých zařízení! Zde vidíte širokou nabídku našich kurzů které si zaručeně každý z Vás oblíbí a zároveň posune své zkušenosti o velký krok dále.

3D Formy

Přehled našich jedinečných 3D forem, které se staly populární všude ve světě. Zde najdete všechny možné kolekce, které jsme vydali.

Recenze

Máte ještě pochybnosti? Prohlédněte si recenze našich zákazníků, kterých si velice ceníme. Díky těmto ohlasům se nepřestáváme zdokonalovat, je to náš hnací motor, jež nás motivuje a jsme vděční za tak úžasné klienty i jejich nádherné práce.

Facebook účet

Lesya Klymyuk (Sasha)

Facebook stránka

MoleekS Cakehouse

Instagram

@moleeks_cakehouse