Svetlana Bayankina

Světlana Bayankina je autorkou techniky TAGILSKÉ MALBY na dortech a pernících. Cukrářskému umění a různým dekorum se věnuje skoro celý svůj život. Od roku 2013 pravidelně předává své znalosti svým studentům. Světlana je značně známa v Evropě, USA, Izraeli, Rusku a Bělorusku. Neustále vyučuje a studuje „kulinární svět“ a nepřestává se zdokonalovat. Cukrářskému řemeslu se učila například v Anglii u známých mistrů jako je Ceri Grifiths, Paddi Clark, Eddie Spens nebo Allan Dunn. Dokonce byla její díla již vícekrát zveřejněna na titulní straně v mezinárodních časopisech jako je Wedding cake (Anglie) a Cake central (USA).

A ještě pár informací k této lektorce a naplní kurzu
Ruská malba – Tagilska malba jedinečná ve světě.

Prostřednictvím tohoto kurzu budete schopni malovat nejen dorty a perníky ve stylu Tagilské malby, ale také obrazy na plátno, porcelán prostřednictvím určených barviček, nábytek či malby stěn apod., jelikož v kurzu Vás bude lektorka učit malovat akrylovými barvami na papíře a potravinářskými barvami na potahovací cukrovou hmotu a perníčky.

Videokurzy jsou určené, jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Jsou velice srozumitelné, jednotlivé kroky jsou přesné i názorně ukázané a technika každého typu dortu je důkladně vysvětlená.