Alena Ujshag

Alena Ujshag je velmi známá a oblíbená lektorka v celém světě!
Dostala již hodně ocenění po celém světe a její vymodelované květiny vyhrávají první místa v prestižních mezinárodních soutěžích.
Má tisíce studentů v různých zemích, například v Americe, Izraeli, Irsku, Anglii, Francii, Rusku, Maďarsku, Německu atd., její́ studenti vyhrávají́ první́ místa na mezinárodních soutěžích. Alena hodně̌ cestuje a je velmi žádanou lektorkou!
Má léta praxe, testuje různé materiály na modelování́ a pořád přináší do světa modelování květin něco nového, mimo jiné její květiny jsou pouhým okem k nerozeznání od těch živých.
Má velice jednoduchou techniku kterou zvládne i každý začátečník, pokud chcete aby i vaše jedlé květiny vypadaly jako živě následujte její techniku ve videokurzech.
Také zjistíte tajemství plastické cukrové hmoty, triky u čokoládových květin i jednoduchost a lehkost modelování květin z jedlého papíru.
Štětce a žílkovače, které používá lektorka můžete zakoupit u nás. Velice záleží nejen na tom jak přiblížit květinu té skutečné, ale také mít správné pomůcky k dispozici, především je velmi důležité, jakou budou mít květiny správnou prožilkovanou strukturu, bez ohledu na to jestli se jedna o cukrovou, čokoládovou či květinu z jedlého papíru a použité správných štětců k nanášení barviček.